| BlackBlood29 a întrebat:

Salut,am so eu o intrebare cand vreau sa accesez comanda amx_votemap si scriu mapa pe care o vreau spune mapa este invalida
Funda!

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Comanda e asa
amx_votemap fy_snow da nu

Cred ca ai scris invers. ea e asa
amx_votemap
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai refresh! happy

| YoBuDy a răspuns:

Pai scrie ca este invalida, deoarece nu ai scris numele ei bine, sau harta aceea nu este pe server!

Succes

| BlackBlood29 explică (pentru YoBuDy):

Salut,eu uite de exemplu scriu amx_votemap de_arctic si spune ca mapa este invalida

| YoBuDy a răspuns (pentru BlackBlood29):

Pai asta spun, din 2 motive scrie ca harta este invalida ori nu o scrii bine, ori nu e pe server.

P.S. nu uita cand dai la vot trebuie sa scrii asa: amx_votemap de_arctic DA NU exact asa trebuie sa scrii ca sa ia votul, incearca si asa!

Succes

| booholucian a răspuns:

Ai grija sa scrii corect numele mapei