| roxana_3458 a întrebat:

Am un Coleg in clasa si zambeste mult la mine.Sa va explic mai amanuntit.Eu stau in ultima banca si el sta cu 2 banci in fata mea. In timpul orei se intoarce si zambeste.Astazi sia cumparat o sapca de aia de repar si i-am ceruto un pic mi-a dat-o a vb ff dulce si dragut zi zambea incontinu.Ma refer ca inainte vb urat se comporta naspa.Asta insemna ca ma place?

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Probabil te place, dar daca zici ca inainte vorbea si se comporta urat nu poti sa stii cand isi va schimba din nou comportarea fata de tine, deci atentie.

| Zenithf a răspuns:

Fii atenta cum se poarta si cand nu e de fata cu tine. S-a schimbat, sau a ramas tot copilul ala razgaiat si rautacios dinainte? Daca nu, atunci nu conteaza ca te place.

| JustSmile17 a răspuns:

Cu siguranta... Mai ales daca se uita continuu la tine si zambeste. Daca si tie iti place de el nu-l rata.

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca si-a modificat in bine comportamaentul.

| DarkBlood32 a răspuns:

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| DarkBlood32 a răspuns (pentru roxana_3458):

La fel ca mine. laughing

| MrSoapte a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa rada de tine si, tu sa crezi ca te place laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| Bebitsu a răspuns:

Daca se comporta asa cu tine, vorbeste frumos, inseamna ca are o afectiune fata de tine.

| Felder_Alida_1997 a răspuns:

Da te place

| Laurikutza10 a răspuns:

Poate insemna ca te place dar poate insemna ca doar se poarte dragut cu orice fata.Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi iar daca raspunsul va fi pozitiv combinati-va.

Răspuns utilizator avertizat