| smsamif a întrebat:

am un xbox 360 elite pe care l am pus pe okazii. am primit multe oferte si un baiat mi a oferit pe el un iphone 4. el spune ca e sigilat si nu are cu sa i faca poze si mi e frica sa nu fie o replica. la curier se poate face ca atunci cand el imi trimite iphone ul si masina vine la mine sa mi dea produsul eu sa le dau xbox ul sa l duca la baiat?

Răspuns Câştigător
| NFC5498 a răspuns:

Ai face o mare greseala pentru ca curirul poate sa iti dea o cutie de iphone 4 cu un pistol cu apa in ea se poate afla orice in cutia aia asa ca mai bine nu te lasa dus de val