| cipicu92 a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un telefon iPhone 4S, am cautat pe okazii un pret mai mic si am gasit pe cineva care zice ca l-a adus din Italia si il da la pretul de 1400RON deoarece are noveie de bani pentru a pleca din nou. Ma tenteaza sa il cumpar avand in vedere ca el nu cere bani in avans, trimite coletul cu ramburs(poti deschide coletul cand ajunge la tine pentru a vedea ce e inauntru), si cel mai important lucru este acela ca inca nu au aparut clonele pentru iPhone 4S, deci poti verifica daca e autentic sau nu. Uitati un link cu produsul (mi-a zis ca poze cu iPhoneul nu e reala, urmand sa imi trimita el poze cu telefonul care e sigilat, vinde si Samsungul, dar nu sunt interesat de el:http://www.okazii.ro/catalog/59278372/vand.html telefonul e luat de la AppleStore din Italia. Va rog sa imi ziceti ce sa fac deoarece sunt confuz.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nici o garantie vanzatorul ->nu are nici un produs vandut pe okazii (vezi in dreapta sus a paginii ) Din Italia daca l-a luat, eu nu cred ca a dat bani pe el! Stau in Italia de ceva ani si telefonul la magazin APPLE Store Italia costa 810 euro cel mai mic pret! Deci... faci cum vrei dar eu nu cred ca este 4S. Nu-mi mai dau cu presupusul!
Bafta!