| Lolicika a întrebat:

Anul acesta clasa mea sa decis sa faca "Mos craciun secret". Fiecare a trebuit sa traga dintr-o caciula de mos un biletel pe care scria numele colegului caruia trebuia sa-i dam cadoul. Mie mi-a nimerit de aceasta data un baiat. Faza e ca nu imi vine nici o idee ce asi putea sa-i cumpar.Nu as vrea sa dau nici mult. undeva pana in 20 -25 RON. Idei?

1 răspuns:
| ali7777777 a răspuns:

Poate niste carti, ciocolata, bomboane pentru pom.
si clasa mea face "Mos craciun secret"si mi-e mi-a picat tot un baiat dar stiu ce cadou sa-i iau. fundita