| Kleb a întrebat:

Anul asta am venit la liceu si a trebuit sa ma mut departe de familia mea, sa stau singur...Problema e ca ma plictisesc de mor, ma apuca si dorul de ei, pur si simplu n-am nici un chef de viata sad plus ca si liceul e stresant si parca deja mi s-a luat...Ce sa fac sa scap din starea asta? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Treaem24 a răspuns:

Fa-ti o prietena niște amici ceva sa vb cu cineva sa uiti sa te distrezii

| Kleb explică (pentru Treaem24):

Pai...sunt la liceu tehnic, adica nu prea s fete in liceu ( alea care sunt, cateva sunt mult prea naspa) si colegii pe care ii am nu prea sunt prietenosi, deci ar cam trebui sa mi caut alta activitate sad

| Treaem24 a răspuns (pentru Kleb):

Cauta pe net e netul plin de fete saturi speciale matrimoniale

| Kleb explică (pentru Treaem24):

Am 15 ani laughing

| Treaem24 a răspuns (pentru Kleb):

Tocmai de aia esti tanar e plin netul.de pustoaice

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La cat ai de invatat acum, ma si mir ca mai ai timp sa te plictisesti.
Si daca esti rapid cu temele, poti cere profesorului de mate si romana, sa-ti dea suplimentar, in felul asta, chiar vei fii luat de elev foarte bun.

| Kleb explică (pentru Violleta2022):

Mda, ai si tu dreptatea ta, dar totusi, imi ramane mult timp, chiar si dupa ce invat... Apropo, la electrica, pe profil tehnic a 3-a materie de la bac este alegere doar din fizica sau chimie?