| Kleb a întrebat:

Stau singur in apartament, am venit la liceu si sunt foarte departe de familia/prietenii mei...La liceu e urat, colegii nu mai zic...Ce sa faca sa treaca timpul mai repede? Mai ales la liceu? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Ar trebui să te imprietenesti cu alți colegi din scoala si sa te muti eventual din clasa. Dacă Nu, ramane doar sa te muti. Poti incerca sa vezi si partea buna a vieții tale.