| anonim_4396 a întrebat:

Salut anul trecut m-am sarurat cu un baiat cind am esit intr-o companie. La fel anul itecut in septembrie m-am mutat intr-o scoala noua unde intiplatoar invata si el. Din septemrie pina in martie eu nul obeservam si am uitat de dinsu apoi prietenele mele mi-a zis ca se uita mereu lung la mine. La moment el mie tot imi place, char daca se uita lung nu face nici un pas.
Sfatuitimi cela...

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

A te uita lung la o fata poate insemna si reamintirea unor imagini sau poate ca nu inseamna nimic. Tu gata cu planuri...