| tarantulaverde a întrebat:

Are vreun sens sa invat limba rusa? Adica imi place mult,mai ales literatura ruseasca,si inteleg foarte bine, doar ca am probleme la exprimare si accent, o sa am vri-un avantaj daca o sa o stiu la perfectie?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice limba straina invatata foarte bine constituie un avantaj, iar limba rusa se va cauta iarasi (deja exista o mare cerere de astfel de oameni).

| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Da, avantajul este ca in viitor te poate ajuta sa iti gasesti o slujba buna! :*