| Tircomnicioiu_Nicolae_1995 a întrebat:

Salut as vrea sa instalez si eu un windous 8 si nul vrea pc ul am incercat si cu windows 7si nimic am dat in bios sa boteze de pe sidiu si degeaba imi incarca imiaginea windousului dorit si dupa aia ecranul ramane negru ce pot face am mai incercat si de pe un usb bootabil si degeaba

4 răspunsuri:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Poate ca hardul sa fie defect

| Tircomnicioiu_Nicolae_1995 explică (pentru Beres_Andrei_1982):

Am reușit sa Israel Ubuntu și ăsta îmi merge nu am treaba cu el

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru Tircomnicioiu_Nicolae_1995):

Atunci probabil ai ceva Apple computer și atunci clar ca nu o să-ți meargă decât linux sau Ios pentru Windows ai nevoie de un presoft ca să-ți meargă pe mac

| Tircomnicioiu_Nicolae_1995 explică (pentru Beres_Andrei_1982):

Salut leptopul este un Asus x 555si prima data el mergea pe windows 8iam pus 7si mergea normal pana intr-o zi când nu a mai vrut sa pornească pe windows 7 când îi bag sidiul cu windows se încarcă îmi arata imaginea de la windows dar degeaba nu vrea sa pornească instalarea precizez ca am cumpărat acum sidiul nou cu windows 8 și tot la fel face da pe Linux merge de draci are nu știți Cum ași putea face sa trec înapoi pe windows 7sau 8 pot sa formatez hardul?