| EuShiAtat69 a întrebat:

As vrea sa invat o limba europeana, in intrebarile anterioare am spus ca vreau sa invat o limba asiatica dar m am razgandit, avand in vedere ca stiu chineza si koreana. japoneza, hindi...etc le urasc, asa ca pentru a 6 a limba as vrea sa invat alta limba europeana pe langa franceza, romana si engleza. Va rog dati mi idei de limbi europene dar grele. Vreau o noua provocare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rusă, finlandeză, maghiară, daneză, olandeză, germană, suedeză, norvegiană, sârbă.
Ai ce alege.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La română mai ai de lucrat.

| RAY a răspuns:

Germana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finlandeza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata germana e de viitor

| CVane a răspuns:

Scuza-ma EuShiAtat99, insa se vede clar ca doresti doar atentie, iti recomand intai sa inveti limba romana.

Răspuns utilizator avertizat