| cosminX a întrebat:

M-am gandit ca din vara acum sa ma apuc de sala si as vrea sa imi spuneti ce as putea lua pentru a-mi mari masa musculara. Gen Proteine, creatina. Care este cea mai buna.
Ms.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Invata sa mananci.

TU DEJA iei creatina si proteine din mancare, mareste cantitatea.

Cate fripturi mananci pe zi? cate oua? cati pesti?

Ce surse de carbohidrati ai? dar de fibre? Enzime?

| RazvanP9 a răspuns:

Nu lua pastile... Nu sunt bune, incearca sa faci de acum flotari, incepe cu 10 si tot creste numarul, iar pentru abdomen exerciti de pe youtube. Si considera astea ca fiind pastilele

| Cosmin86 a răspuns (pentru RazvanP9):

Serios? cu niste amarate de flotari faci muschi?

apuca-te de sah