| cummacheama1 a întrebat:

Salut ..as vrea sa ma inscriu anul viitor la cursuri de canto deoarece imi place foarte mult sa cant si dupa parerea mea am voce. dar nu stiu ce o sa ma puna sa fac si sincer am deja emotii laughing ..cine se pricepe la asta. va rog sa imi spuneti cate ceva. Fundaa >:

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut 4 ani canto si e chiar frumos.La inceput vei face niste vocalize de genul:''MA ME MI MO MU"si dupa aceea va trebui sa inveti cantece si o sa fie foarte frumos, iti garantez.

| cummacheama1 explică (pentru anonim_4396):

Dar va trebui sa dau vreo proba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai nicio probabig grinnu-ti face grijihappy