| irinel171 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu parerea voastra de ce elevi de liceu din orase se poarta asa urat cu navetistii si cu cei de la tara?

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai tu nu stii ca taranul de oras e cel mai needucat specimen?
..pentru ca sunt niste cocalari cu fumuri de vedete in cap.
Tu daca esti de la tara si suferi de pe urma lor, ignora-i.
Nu se merita sa iti bati capul cu asemenea specimene.
Din proprie experienta iti spun ca un om de la tara poate valora de 5 ori mai mult ca un orasean

| ascovit a răspuns:

Proasta educatie sau anturajul sunt cele mai posibile motive.

| ascovit a răspuns:

Proasta educatie sau anturajul sunt cele mai posibile motive.
Daca tu treic prin asta imi pare sincer rau pentru tine. Din fericire eu nu am intalnit persoane asemenea. Iti multumesc ca mi-ai dat inca un motiv pentru care sa ma pot considera norocoasa.
O zi buna si sarbatori fericite!

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ca se cred superiori daca sunt de la oras. Tot timpul o sa existe chestia asta, dar cei de la tara nu au de ce sa se simta complexati din cauza asta. Sunt multi de la tara cu mai multa educatie si bun simt decat cei de la oras, si chiar am cunoscut astfel de persoane, nu sunt doar vorbe. Si eu sunt de la tara si am facut naveta la scoala, si?! Cu ce sunt mai prejos? Astea sunt doar copilareli ce in timp o sa vezi ca nu mai au importanta.

| Maomau a răspuns:

Exista un singur motiv!
Si anume acela ca sunt niste boi nesimtiti si fara minte!

Răspuns utilizator avertizat
| OtipaOarecare a răspuns:

Se considera mai presus decat toata lumea si spun ca ei fac legea ca ei sunt din locul respectiv, dupa parerea mea.Nu vor decat atentie, vorbesc de o parte, nu de toti.Ai rabdare, sigur vei gasi pe cineva mai de treaba, daca acesta e motivul de care vorbestihappy

| Adry123456789 a răspuns:

Sunt needucati! tongue

| EvanescenceOne a răspuns:

Deoarece se cred superiori desi nu sunt deloc. Sfatul meu este ca trebuie sa-i ignori.

| ViseCiufulite a răspuns:

Eu cred ca se simt amenintati deoarece la tara se faca mai multa scoala decat la oras. Cei ce critica sunt needucati, au aere in cap si se cred superiori tuturor.

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Corect! raspunsul e needucati
adica cred ca daca sunt de la oras na...sunt mai presus decat voi sau face un fel de prapstie intre voi si ei,. oricum nu toti sunt asawinking
gaseste-ti un prieten bun si vbeste cu elwinking
ignorai e ceilalti!

| horeabazatu2012 a răspuns:

Le e ciuda ca navetisti au cu ce veni si ei nu.

| AndreeaMagnifique a răspuns:

Pentru ca sunt niste idioti si n-au respect pentru voi. Nu trebuie sa bagi in seama asemenea prostii.

Sincer, navetistii si cei care sunt de la tara sunt printre cei mai de treaba. Eu sincer, va admir fratilor.