| Anonim53220 a întrebat:

As vrea sa tratati intrebarea cu seriozitate, orice punct de vedere e bine primit!
Acum sunt a 10-a si sunt disperat pentru ca nu stiu ce vreau sa fac pe viitor...acum cred ca te gandesti ca am timp, dar nu am, deoarece vreau sa incep sa ma pregatesc pe domeniu cu meditatii etc dupa vara. Nu vreau sa par ca ma dau mare sau ceva dar pot spune ca sunt foarte talentat la muzica, fac acorduri de 7 note, melodii intregi, orice, doar dupa ureche.Eu la teoria muzicala sunt pamant de flori, iar la ce ma mai pricep bine e la engleza, inteleg peste 90% din filme/seriale netraduse.Nu vreau traducator si nici profesor de engleza.In rest nu am nici macar o atractie spre nimic, medic, inginer, spre matematica, macar romana, nimi-nimic. Daca vreau sa devin music producer (deja fac muzica destul de buna( electronica, EDM, Future Bass etc)).Si inteleg lucrurile foarte rapid si am o logica bine dezvoltata, de aceea eram aproape olimpic la geometrie fara sa ma chinui eu prea tare, dar acum fac doar algebra.
Sugestii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Broker

| Anonim53220 explică (pentru anonim_4396):

Ce face un broker?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim53220):

Bani

| Anonim53220 explică (pentru anonim_4396):

Ca meserie ma refer...

| WAYNEZ a răspuns:

Fă-te curier!