| NoName994 a întrebat:

Aseara am lasat telefonul pe masa fara sa il blochez si am plecat vreo doua-trei minute. In timpul ala aveam deschisa si o aplicatie pentru gay. Cred ca niste persoane nepotrivite s-au uitat pe tel. si au vazut. Sigur s-au uitat ca au facut si o aluzie la chestia asta. M-am facut de ras ca au aflat ca sunt pe invers... Cum scap de rusine?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Spune-le că pot crede ce vor; tu de fapt ai aplicația ca să vezi care dintre ei e pe invers. Nu că te-ar interesa pentru sex!

| Mmonicuta a răspuns:

Salut!
Chiar daca probabil te astepti sa primesti solutii practice, trebuie sa constientizezi ca ai nevoie de incredere in tine! Trebuie sa te accepti asa cum esti, sa te iubesti si sa te respecti. Cand esti impacat cu tine, parerea lumii nu va avea un impact major asupra ta. Oamenii sunt foarte rai si nu are rost sa te consumi degeaba. Tu suferi, iar ei vor profita si vor continua. Fii tare, arata cine esti, accepta-te si vei fii acceptat de cei care sunt importanti pentru tine.
Numai bine si fii puternic!

| Lalapisicutzalbe a răspuns:

Sa nu-ti pese daca rad de tine.Nu conteaza ce cred ei despre tine ci ce crezi tu despre tine.

| NoName994 explică:

Daca afla ai mei e mare rusine.

| NoName994 explică:

Nu merge asa laughing))