| SpikeSpigel a întrebat:

am si eu o mica intrebare, aseara a fost prima data cand m-am suit la volan pe timpul noptii pe drum, nu prea am condus pana acum, am facut scoala si atat, n am condus deloc de atunci, n am avut de ce. Aseara a trebuit sa duc masina undeva si am mers eu cu o masina, si un prieten cu alta masina, in fata mea. Faza este ca a fost totul foarte bine, nu s-a intamplat nimic rau, dar cand ma gandesc acum la cum s-a intamplat aseara, parca totul este in ceata, nu mai tin minte nimic, decat primele parti din drum, in rest totul este in ceata, pur si simplu am condus. nu cred ca intelegeti ce vreau sa spun, a fost ca si cum nu stiu. pur si simplu am facut o fara sa mi dau seama cum, stiu ca la un moment dat am tras pe dreapta ca avea masina un far ars.
Nici nu mai stiu daca m-am uitat daca vine vreo masina cand am coborat, pur si simplu am condus bine, mai eram cu cineva in masina si cand am plecat, primele cateva minute era totul normal, adica, eram normal, vorbeam, tin minte tot. Dar in rest nu prea. eu vreau sa va intreb de ce s-a intamplat asta? dupa ce o sa conduc mai mult timp o sa scap de chestia asta? adica sa pot fii relaxat la volan?

Răspuns Câştigător
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Se mai intampla seara sa nu iti aduce aminte chestii si apoi dintr-o data sa iti aduci aminte.
Intreaba si persoana cu care ai fost.

| SpikeSpigel explică (pentru Darjan_Darius_1994):

Am intrebat o, a zis ca n am facut nimic gresit, am mers cum trebuia si etc, poate s-a intamplat ca a fost seara, si pentru ca nici n am experienta a fost mai asa, oricum, cred ca in timp o sa se rezolve chestia asta, nu?

| Darjan_Darius_1994 a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Tuturor li se intampla chestia asta cateodata. crede-ma intr-o zi iti vei aduca aminte dintr-o data.

| SpikeSpigel explică (pentru Darjan_Darius_1994):

Inteleg asta, dar pana la urma, eu tot ce stiu este ca o parte din drum stiu cum am mers, adica stiu tot drumul cum am mers, dar doar inceputul il stiu bine, in rest nu prea, e normal sa nu ii dai importanta?

| Darjan_Darius_1994 a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Da, nu trebuie sa fii panicat. Posibil sa iti aduci aminte sau nu. La acea ora probabil creierul tau functiona, dar nu mai stoca bine informatia. Acum banuiesc ca nu se pune problema de accident sau ceva pentru ca ar fi avut urmari. Nu mai te gandi si o sa iti treaca. Stiu ca nu iti poti scoate asta din minte, e firesc dar macar incearca!
Succes!
Intrebare: unde ai fost? Daca ai consumat bauturi alcoolice, chiar si dupa drum poate aparea acest fenomen.