| Delia_3936 a întrebat:

Aseara, un baiat mai mic decat mine cu 1 ani si 9 luni, mi-a cerut prietenia si apoi m-a sarutat. Iar azi asteapta raspuns. Nu stiu cum sa-i zic nu. Dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

1. Uite ce e copilashbatting eyelashes eu vreau sa invat sa sarut nu sa dau lectiibatting eyelashes
2.Imi pare rau dar relatia noastra nu este posibila esti mai mic decat mine cu 1 an si 9 luni iar eu aspir la ceva mai multhappy

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Delia, dragostea nu are varsta.Treci peste prejudecatile astea puerile si asculta-ti inimatongue

| elena a răspuns:

Dar tu cati ani ai? Eu zic sa-ti faci un prieten mai mare cu 3, 4, 5 ani mai mare decat tine si atunci vei intelege ce este sarutul si placerea lui.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai putea sa-i zici ca e prea mik dar asa il ranesty! poti sa-i zici ca nu etsy ointeresata sau ca nu vrei saty faci prieteni momentan!

| shtephie a răspuns:

Nu-i bine mai mic decat tine! Mai ales ca e cu ap 2 ani mai mic!
Gaseste'ti unul de varsta cu tine sau mai mare cu 1-2-3 ani happy

| Kitty a răspuns:

Conteaza putin si ce varsta ai tu, dar daca-ti place de ce sa nu-i zici da? Da-o naibii de varsta. Acum, doar tu stii ce simti pentru el.

| 009 a răspuns:

Dragostea nu are varsta...gandestete bine c vrei sa faci ca dupa aceia sa nu regreti

| butterfly:X a răspuns:

Delia, dragostea nu are varsta! sie u am vorbit 9 luni cu un baiat mai mic ca mine cu 1 an si 3 luni! mentionez ca ne-am inteles bine si ne-am iubit multt! langa el am fost atat de fericita! dar acum ne-am despartit dintr o prostie! ne am iubit mult si imi vine sa plang pentru tot ce am trait! el era atat de special si de dulce! langa el m-am simtit implinita!happy

| Delia_3936 explică:

Pai... nici nu prea imi place de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci daca nu iti place de el spune-i nu si gata.