| InVPent a întrebat:

Salut asi dori sa stiu si eu cateva jocuri gen Metin2 dar sa se atace pe tasta Space ca sa pot ataca mai multi nu ca la 4Story, Battle of the immortals sau altele. Asi fi foarte recunoscator daca mi-ati spune cateva, dar daca nu stiti imi puteti spune si altele prin browser gen bite fight, the west si in niciun caz triburile sau travian

Răspuns Câştigător
| thenight a răspuns:

Un joc asemanator cu metin 2 dar mult mai avansat ar fi world of warcraft wrath of the lich king 3. 3. 5a nu trebuie sa folosesti dor tastele de scris arata tot.

2 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Pai si la metin se poate ataca pe space. Alt joc poate fi WoW.

| InVPent explică:

VA multumesc de raspunsuri