| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost facut vreodata facuti de ras in fata unor mai multi oameni si pentru ceva ce nu ati facut? Astept raspunsuri.Pa!

Răspuns Câştigător
| Swae a răspuns:

Buna!
Da, cred ca toata lumea pateste asta. Cel mai bine ar fi sa nu te mai ataci, cunoaste-ti pozitia intr-o anumita situatie si invata sa le-o intorci. Nu mai lua in serios glumele de genul.
Daca nu suporti deloc, nu te obliga nimeni sa mai stai in preajma persoanelor de genul. Pa.

2 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Ma rog, acum depinde si de situatie, cine, ce si cum.
Totusi sigur iti poti vedea de treaba, nu e un lucru atat de important.

| Gabri3l12345 a răspuns (pentru Swae):

Salut! Ca sa zic m-ai pe amănunțit situatia, azi, colegul meu de banca, care este arogant, rau, înjură, se crede superior, vorbeste tare, mai ales este aproape corigent (stiu ca nu inseamna neaparat ca e prost dar zic si eu asa) a dat vina si facea referiri la mine in toata clasa intr-o pauza, pentru un lucru pe care nu l-am facut eu, dar toti il cred pe el acum, ca este "amuzant" (face mișto de alti) si este si șmecher ca comentează la profesori.Este un idol pentru ei, eu chiar nu vad de ce, dar lumea e ciudata.Partea rea este ca daca nu faci ce vrea el te înjură tipand yin toata clasa facandu-te de ras in toata clasa si decat sa inrautatea situatia, am ales sa las asa.Mentionez ca nu am cum sa scap de el stand in aceeasi încăpere timp de 6 ore(sunt clasa a 8 a). Multumesc anticipat si o seara buna!