| asdasdsada a întrebat:

Salut aveti idee cat ar costa un tatuaj cu numele Ioana?

4 răspunsuri:
| asdasdsada explică:

Ascultama ioana nu este prietena mea e mama meabig grin

| Esperança a răspuns (pentru asdasdsada):

Ce tare a fost asta laughing)
(in legatura cu primul raspuns)

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Un tatuaj cu numele Ioana te va costa toata viata ta, integritatea si barbatia!

Niciodata sa nu faci cretinismul de a-ti tatua numele persoanei iubite! Eu te cred ca o iubesti, o adori si iti vine s-o mananci! Dar atata timp cat nu va leaga un act legal si un inel pe deget nu te arunca cu capul inainte!

Si eu am fost exact ca tine la 16 ani, tineam la o tipa si m-am gandit sa imi tatuez ceva despre ea.Bine ca mi-a venit mintea la cap la timp si mi-am tatuat pe brat cu litere mandarine "Te iubesc mereu".Pe cine iubesc mereu? Pe fata cu care stau la ora actuala!

Fa si tu la fel, fa-ti un tatuaj generalizat, dar care sa il poti dedica oricarei femei din viata ta! Nu te semna cu nume, gandeste-te ca toata viata ramai cu el!

Sper ca te-am convins sa nu faci o prostie! happy

Si in legatura cu pretul, la saloane e in jur de 60 RON cm patrat!

Răspuns utilizator avertizat