| FloriNk a întrebat:

Salut,
Aveti idee de ce ma doare coloana sa zic in jurul,, noada curului" seara nici nu pot sa dorm dau perna din pat de durere. Dorm cam 3-4ore pe zi.(Am 14ani big grin )

1 răspuns:
| Rebecaaaa a răspuns:

Si eu am avut o durere exact ca a ta tot la 14 ani. Am mers la doctor, mi-a dat o crema dar crema aia nu m-a ajutat cu nimic. Cand faceam ceva miscare nu mai simteam durerea dar cand stateam degeaba nu mai puteam de durere. Ma durea cand ma asezam pe ceva, cand ma ridicam, cand mergeam... orice faceam ma durea, dar dupa vreo saptamana jumate a trecut singura. Toata lumea imi zicea ca sigur m-am lovit, dar eu stiam sigur ca nu m-am loit de nimic.