| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-a venit ciclul si... nu stiu daca sa merg la scoala sau nu. Imi curge cam multicel si mi-e frica sa nu ma patez la scoala. sad Nu stiu ce sa fac: sa ma duc sau nu la scoala? Azi avem si sedinta cu parinti si iesim la 19:30. RASPUNS URGENT! Merci love struck

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Eu zic sa mergi la scoala.
Si eu am aceasta problema si nu chiulesc niciodata.
straight face

| Annitu30 a răspuns:

S-a inventat tamponulstraight face

| AnabellaXD a răspuns:

Du-te LOOOl! Toate fetele au aceasta problema! Si? Lipsim de scoala in fiecare luna? Du-te si ia cateva absorbante la tine happy.Ce nu ai baie la scoala?

| RebelaEmo a răspuns (pentru AnabellaXD):

Problema e ca imi curge mult. straight face Si... nu am baie straight face

| AnabellaXD a răspuns (pentru RebelaEmo):

Doamne ce scoala e aia fara baie? straight face ..Asta e alta treaba...Incearca sa pui un strat de vata peste absorbant.

| RebelaEmo a răspuns (pentru AnabellaXD):

Scoala are baie... numai ca ETAJUL LA CARE STAU EU ( 2 ) nu are baie!

| AnabellaXD a răspuns (pentru RebelaEmo):

Si nu poti cobori? te doare ceva?

| RebelaEmo a răspuns (pentru AnabellaXD):

Ma doare si tare burta... yawn si a inceput sa-mi curga cam muuuult!