| Faicu a întrebat:

Azi mi-am luat cadrul de la banca BCR, ca am primit SMS sa-l iau ( Prima data cand imi fac ), mi-am facut card ca mi se puna bursa de la scoala, cum as putea sa vad pe www daca mi s-a pus? Sper sa-mi raspundeti cu link concret :) Multumesc, dau Funda!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la banca si pentru o suma (nu stiu cat e la bcr parca 6 ron pe luna) iti activezi internet banking si ti se vor oferi niste token uri cu care vei genera coduri pentru a te putea loga in contul tau.

iti explica la banca tot ce e de stiut