| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Azi dimineata dupa un vis erotic m-am trezit cu penisul sculat si am 11 ani.Este normal?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! Da happy

Mulțumesc! big grin Citește și celălalt răspuns! happy

"Intraţi pe poarta cea strâmtă. Căci largă este poarta, lată este calea care duce la pierzare şi mulţi sunt cei ce intră pe ea. Dar strâmtă este poarta, îngustă este calea care duce la viaţă şi puţini sunt cei ce o află. (Matei 7:13:14) big grin Sănătate! happy

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, e normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Vise erotice la 11 ani, hmmmm cam precoce cuculetul tau. laughing

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Violleta2022):

Jassmina le-ai lăsat pe fete să folosească contul TPU? Că ești cam năzdrăvană de la o vreme.

| FantasyBoy a răspuns (pentru Violleta2022):

Baietii au vise erotice de la 4 ani, fetele cam la fel.Nu confunda pubertatea cu functia sexuala in sine, aceasta din urma exista de la cele mai fragede varste. La 10 ani, un baiat are sigur polutii nocturne.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Ti-ai facut cont de 2 zile si deja ma stii de o caruta de vreme? laughing

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Violleta2022):

E cont secundar. Te știu de un an.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Stii ca-i interzis sa ai doua conturi pe TPU, nu?

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Violleta2022):

L-am șters pe celălalt.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CassiusAlexander):

Ma rog, asta poate sa vada adminul, daca vede 2 conturi la aceeasi adresa de IP.
Probabil ca ti-a fost rusine cu primul cont, daca ai cerut stergerea sau poate ai fost prea iute la limba...vad ca nici acum nu te prea abtii sa nu fii veninios.
Iti dau un singur sfat: nu intra in polemici cu alti useri, daca ai un raspuns de postat, fa-o, daca nu, move on!

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Pentru că în somn tu ești inconștient și nu poți controla ce ți se întâmplă. big grin Era anormal să te masturbezi. Nu fii ca ceilalți. E păcat. big grin Tu încearcă să fii bun și pur, curat, imaculat și sfânt! happy

"Ferice de cei săraci în duh, căci a lor este Împărăţia cerurilor! happy

Ferice de cei ce plâng, căci ei vor fi mângâiați! happy

Ferice de cei blânzi, căci ei vor moşteni pământul! happy

Ferice de cei flămânzi şi însetaţi după neprihănire, căci ei vor fi săturaţi! happy

Ferice de cei milostivi, căci ei vor avea parte de milă! happy

Ferice de cei cu inima curată, căci ei vor vedea pe Dumnezeu! happy

Ferice de cei împăciuitori, căci ei vor fi chemaţi fii ai lui Dumnezeu! happy

Ferice de cei prigoniţi din pricina neprihănirii, căci a lor este Împărăţia cerurilor! happy (Matei 5:3-10)

Multă sănătate îți doresc și dacă te-am ajutat, răsplătește-mi cu o fundă! laughing