| AlexTntt a întrebat:

Salut/Buna TPU! Saptamana asta imi voi lua o placa de par, acum cateva zile am fost la un prieten si am incercat sa imi fac parul cu placa lui...dar am parul moale si pur si simplu cand incercam sa-l ridic nu se ridica se "culca" la loc intrebarea este inainte sa imi fac parul cu placa trebuie sa dau cu ceva? Fixativ/Ceara/Spuma nu stiu... ceva de genul? ca sa mi-l pot ridica? Multumesc, Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Greenscarf26 a răspuns:

Hello happy
Eu cred ca pentru a-ti ridica parul ai nevoie de spuma, placa e pentru indreptat parul, pentru bucle, pentru a-ti indrepta parul, deci ca sa iti ridici parul foloseste spuma, si tapeza-ti-l dac il vrei ridicat in anumite locuri

| Milka00 a răspuns:

Nu trebuie sa te dai cu nimic, dar placa nu e solutia pentru a-ti ridica parul. Incearca sa ti-l ridici, intr-adevar dandu-ti-l cu spuma, cu foenul.