| Dallial a întrebat:

Cate absente se pun in saptamana altfel? Intreb pentru ca azi am lipsit de la o activitate (karaoke) pentru ca aveam atacuri de panica numai cand ma gandeam ca trebuie sa cant in fata colegilor (care batjocoresc pe orisicine pentru orice). Cand s-a terminat activitatea, colega mea mi-a spus ca mi s-a pus absenta, dar nu stiu daca una sau mai multe.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing)) Aoleu mare panica ca ti-a pus o absenta, daca tot te afecteaza atat du-te si ia-ti scutire si aia e

| Nirvanaaa a răspuns:

Noi cand aveam scoala altfel nu ni se punea absenta ca nu stiau la care rubrica.Te-o fi notat pe un caiet, dar daca activitatea a fost cu un singur profesor el nu va poate pune la materiile din ziua respectiva caci fiecare profesor pune absentele in rubrica lui.Si nu cred ca profesorul a venit cu catalogul la activitate.Deci e cel mai probabil sa nu te alegi cu absente in catalog.

| FrankRibery70 a răspuns:

Da.o dracu de scoala maine iau vacanta de paste n-am mai fost de 2 saptamaani