| wonderfully a întrebat:

Ce credeti voi, fete si baieti despre fetele foarte timida(care se inrosesc de fiecare data cind vorbeste cu cineva, cind este vreun baiat prin preajma ei)va rog.raspuns sincer.

4 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai sunt persoane misterioase, care au ceva mai special ca celelalte fete. Faptul ac nu sunt tupeiste si nu ofera prea multe informatii despre ele te indeamna sa vrei sa le cunosti mai bine, sa te aproprii mult mai mult de ele. Si eu am fost timida, si inca sunt cand e cazul whistling dar timiditatea nu trebuie tratata ca pe un lucru obisnuit, fiindca nu e deloc asa; din ce in ce mai putine persoane sunt timide straight face din pacate...

| JustMusic a răspuns:

Mie mi se par foarte simpatice si mi se par si foarte femnine dar si pare ca le trebuie un pic de curaj

| SickOfWriting a răspuns:

Sincer din punctul de vedere al altor fete ar fi ceva de genu:"Hai las-o pe asta ca nu are chef de vorba si s-a mai facut si ca racul la fatalaughing))lollaughingLOL" dar sincer pentru mine persoanele timide mi se par o comoara ce trebuie descoperita, personele timide sunt cele mai capabile sa pastreze un secret nu ca alte persoane. Dar din nefericire nu exista foarte multe persone care gandesc asa, adica eu gandesc asa fiindca am fost timida dar cand eram la scola sau ieseam afara toata lumea ma trata ca pe ultimulom si am luat atitudine si acum nu mai comenteaza nimeni la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce să cred... dacă e și cuminte și simpatică, să-mi lase numărul pe privat.