| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, ce fac sa mai cresc? Am 15 ani si 1.76 m si nu am mai crescut de foarte mult timp tot 1.76m am.
Si ce pot face sa slabesc ca de foarte mult timp(nu am ajuns la obezitate de clasa 1) sunt supraponderal, am 73-74 kg.

1 răspuns:
| irina4219 a răspuns:

Pai, poti face ceva ca sa si slabesti si sa si mai cresti. Inscrie-te la un sport ( eu iti recomand baschetul, fiindca te ajuta la amandoua ). Cat despre slabit... incearca sa mananci mai putin, multe fructe si legume, si foarte mult sport, bea minim 2 litri de apa. Stiu ca e greu, dar, nimic nu e imposibil daca continui sa incerci, nu? Mai bine mai tarziu decat niciodata!