| simonafrumoasa a întrebat:

Salut ce faceti? deci este un baiat in clasa paralele cu mine (eu fiind la intensiva el nu ) dar iesim la aceiasi ora in afara de martia. si avem acelasi drum. el este cu gasca lui eu cu prietena mea. ea stie ca eu il plc, el il place pe un prieten de al lui. intrebarea mea este ce sa fac si ce sa zic sa ma remarce sa fiu spectaculoasa sa vorbim. el este foarte inganfat. nu vreau raspunsuri inn bataie de joc si fara suparare nici gen "f naturala, poartte cum vrei." multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| silvia94 a răspuns:

Daca vrei sa fii remarcata iti recomand:
1.Sa-l abordezi pe internet(messenger, facebook)
2.Mergi odata la el si intreaba-l daca iti poate spune cat este ceasul (gen.mi s-a terminat bateria la telefon)
3. Daca el fumeaza mergi si cerei un foc(asta daca fumezi si tu..sau macar sa dai impresia asta)
4.Un simplu buna...ce mai facihappy
5.Transmite-i printr-o cunostinta comuna ca iti place de el
Sper ca te am ajutathappy

| MetalHead04 a răspuns:

Pff..greu cu baietii astia happy si eu am fost in situatia ta thinking nu te da spectaculoasa!straight face in nici un caz..doar comportate frumos si atat..si daca chiar vrei sa aflii daca te place intreaba pe cineva sau cere-i cuiva id-ul sau ceva thinking si poate va imprieteniti..combinatie ceva ieselaughing!

| Madycu a răspuns:

Daca doresti ca Sa afli daca te place pune pe cineva Sa intrebe ..si pentru a te remarca fa rost de numărul lui de telefon..si încearcă Sa vorbești cu el. sper ca te-am ajutat!