| teonickateo a întrebat:

Ce inseamna viața pentru voi?

1 răspuns:
| KimBianca a răspuns:

Pt mine inseamna fericire.Adica viata mea e oke. nu perfecta, dar ok. Are si parti bune si parti rele.
Partile bune : am cativa prieteni care ma accepta exact asa cum sunt si imi suporta toate toanele, am un vis [realizabil] pentru care merita sa lupt [desi e greu, chiar merita love struck ], un pisic care are grija sa ma inveseleasca cand sunt suparata love struck, nu prea iau in seama ce zice lumea [cred ca de aia am inceput sa fiu mai vesela ], etc. Cateodata si cand vad ca e frumos afara ma inveselesc love struck. Si partile rele sunt...acum nu-mi vin in minte, dar sunt thinking