| Butas_Raul_1998 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi viata?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Momentul actual in care traiesc

| darrio2007 a răspuns:

Viata cu rele si bune.O traim asa cum ne este data.

| Musique a răspuns:

Totul și de multe ori nimic.
Baftă!

| DNSK a răspuns:

Am citit-o undeva:
"viata e ca o ora de matematica, in care aduni, scazi, imparti, inmultesti, iar cand esti aproape de rezultat..suna"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva fara sens...traim ca sa ne distram sa ne simtit bine, stiind ca odata si o data o sa putrezim intr-un sicriu de lemn, rudele o sa ne planga in hohote amare copiii nostri vor fi distrusi de durere.Si tu in tot timpul asta nu mai vezi, auzi, simti, esti practic ca Dumnezeu, inexistent.

| Ammizzu a răspuns:

Cea mai mare aventura

| Marselina a răspuns:

Cel mai frumos dar pe care l-am primit.