| oTilia_8540 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi viata?happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce este viu!
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Un mare necunoscut! In orice caz, se pare, ca fiecaruia ii este dat sa cunoasca de toate in viata (sau aproape ):fericire, tristete, implinire, dezamagire, sanatate, boala.casatorie,divort,etc.Un ocean de plusuri si minusuri.

| Klepto a răspuns:

"Ce inseamna pentru voi viata?" of viata viata legata cu ata.
Viata este acel circ perpetuu in care noi suntem maesti ai echilibriscticii.Incercam sa gasim un echilibru in aceasta furtuna dar rareori putem balansa haosul cu ordinea.
Viata este ca o cutie de bomboane, unele au creme care nu iti plac, altele au culori care nu iti inspira incredere dar tot le mananci.Nu stii ce o sa mananci in ce zi si daca o sa iti pice bine la stomac.
Viata este ca un gard viu mare de 10 metri peste care nu vezi nimic si trebuie doar sa te arunci si sa speri ca aterizezi pe moale sau pe cactusi, dar oricum speri la ce este mai bun si ai in minte motto-ul "Sari si o plasa de siguranta te va astepta".

Ce ma face pe mine sa ma simt in viata?
Un curcubeu dupa o ploaie de vara.
O raceala diabolica dupa ce am facut un om de zapada de 3 metrii cu niste amici.
Cand este iarna si fulguieste dar parca fulgii nu pica direct ci zboara prin aer ca niste licurici.
Totul pentru mine este viata si vreau sa ma simt in viata totdeauna.

| Emma a răspuns:

Nu stiu daca exista o definitie anumehappy

Este ceva de la D-zeu, ceva ce ne apartine.
Si depinde de noi cum anume o facem, grea sau usoara.

Xoxo

| DorelSudoru a răspuns:

Hmmm...NU STIU DASTEA!(am vazut avatarul tau asta inseamna pentru. tine viata?)

| Florennce a răspuns:

Viata.
Daca ne gandim in adevaratul sens al cuvantului, viata e ceva uimitor, e un drep al fiecarui om, viata trebuie traita, dar, uneori iti mai joaca si feste si atunci te simiti ultimul om de pe pamant, simti ca nu mai ai pentru ce sa traiesti.

In cazul meu : viata este un cer infinit cu multe suprize.
Bye-Bye wave
Needyourlove

| Alexandru a răspuns:

In niciun caz ceea ce scrie la avatarul tau.

| RockLegend a răspuns:

Muzica

| SkittlesS a răspuns:

Muzica nu pot trai fara ea!

| pinguinu14 a răspuns:

Viata pentru mine inseamna o aventura amuzanta sau unori trista dar un lucru trebuie stiut despre viata CA TREBUIE TRAITA FIECARE CLIPA. pentru uni viata inseamna muzica pentru alti inseamna tristetea dar pentru mine inseamna DISTRACTIA si asa creca trebuie sa fie viata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un drum drept de la care ne mai abatem happy.
Apropo, imi place avataru tau laughing.

xoxo, didi

| oTilia_8540 explică:

rolling on the floor care este faza cu avatarul meu?
mi-a placut poza si gata.