| Georgemy2 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre persoanele care isi pun prieteni mai presus de ei, adica ar face orice pentru ei?

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Inseamna ca sunt niste persoane foarte sufletiste si nu vad ce ar fi atat de rau in asta, mai ales ca in ziua de azi daca esti prieten cu cineva si faci asta deja unii incep sa profite.
Deci se poate spune ca am o parere buna, dar si una rea.
Depinde cum o iei. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxandra15 a răspuns:

Nu se gandesc ca acele persoane nu ar face la fel pentru iei deci sunt luati de fraieri

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Din pacate sunt una dintre aceste persoane...dar totusi nu zic ca am o parere buna despre mine...stiu ca pot mai mult si intr-o zi o sa fie altfel