| numesiprenume0 a întrebat:

Ce pot sa fac daca mi-am dat seama tarziu ca o fata ma place? Acum nu mai e ca la inceput deoarece a trecut o perioada, dar eu mi-am dat seama mai tarziu de acest fapt. Sunt prea timid ca sa ii spun ca o plac, dar in acelasi timp imi e frica sa o pierd cand de fapt nici nu o am... Dau funda pentru cea mai buna idee. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

Să te porți frumos cu ea, să fii simplu, si să te înroșești când vorbiți unul cu altul, veți căuta vremurile astea.