| Mandy a întrebat:

Salut, ce va aduce fericirea in viata? funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am cum sa cred in ceva ce nu simtthinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Fericirea imi aduce in viata împlinirea sufleteasca, sanatate si intelegere alaturi de omul drag.

| A_7901 a răspuns:

Relatiile echilibrate cu prietenii si familia si o cariera de succes.

Răspuns utilizator avertizat
| mmeee79 a răspuns:

Pamantesc.imi aduce fericire: familia+prieteni
ceresc... Dumnezeuhappy

| ale20 a răspuns:

Persoana iubita :X:X

| Bubbleh a răspuns:

Prietenii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericire nu exista... e decat o alta iluzie creata de om. Poti fi fericit numai daca esti ignorant.De aici si citatu "Ignorance is bliss". A fi fericit inseamna a ignora problemele altora. Izvorul fericirii e ignoranta.Trist dar adevarat!