| Panteryas a întrebat:

Am baut acum o ora 2 cesti de cafea da foarte tare si acum mi.e rau adica tremur usor si imi bate inima foarte tare va rog spuneti-mi ce sa fac scuzati categoria nu am timp sa astept chiar mi.e rau va rog cateva sfaturi, daca ati patit ce ati facut spuneti-mi si mie am 17 ani consum rar cafea si de obicei cand mai beau nu o beau tare.multumesc

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Deocamdată ai putea să te liniștești, întinde-te pe pat.Cel mai important e sa te liniștești și să nu te stresezi.Și eu am aceste problema cu inima de obicei cand bea Pepsi.
Pa happy.
Încearcă să bei apa îndulcita cu zahăr, asta m-a ajutat pe mine foarte mult.Baftă!
Dacă continuă, prezintă-te la medic.

| Panteryas explică (pentru irinuk28):

Am facut dupa mi.ai recomandat, ma simt mai bine, iti multumesc!

| irinuk28 a răspuns (pentru Panteryas):

Cu mult drag happy.Mă bucur.

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Incearca sa bei cat mai multe lichide si in special apa cu zeama de lamaie.
Stai in pat si evita sa stai la calculator si TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a crescut tensiunea dar nu e nimic grav. Bea multa apa.