| ViezurE a întrebat:

Salut copii.Nu-i asa ca voi va rugati la Gizaz si nu fumati? Nu-i asa ca mergeti la biserica si va inchinati in loc sa mergeti la bar?

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Viezure nu o mai imita pe Marioara...

7 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Eu sunt copil si nu ma rog nu fumez si de ce trebuie sa merg la bar ca sa fiu o proasta voi mergeti la bar ca nu aveti ce face dar un copil are ce face

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Nu prea vad rostu acestei intrebari...dar na,hai sa-ti fac pe plac,nu,nu ma rog, nici nu merg la biserica si nici nu cred in doamne doamne(fiindca nu ma ajuta cu nimic daca devin o unealta si ma las manipulat de religie), eu cred in MINE.si da,fumez si la bar merg rar,eu savurez cel mai bine bautura pe bordura, in spatele blocului, cu prietenii.

| Bogdanux a răspuns:

Nu fumez, nu merg la biserica, ocazional trec prin baruri, nu ma rog la Gizas, decat parintilor sa-mi dea bani de buzunar.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Haha eu nu fumez nu merg la bar, si sunt ateu.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ms pentru funda.

| Americana a răspuns:

Nu mai sunt chiar un copil, dar ma rog, nu fumez nu beau si merg la bisericahappy
Care-i rostul acestei intrebari?

| AndreeaE a răspuns:

Da eu fumez nu merg la bar laughing