| FuCkMAn a întrebat:

Salut.credeti ca, cheloo de la trupa parazitii este ateu? si ce parere aveti despre atei (eu sunt un fel de ateu dar cred in ceva acolo sus care ne-a creeat dar nu controleaza faptele noastre si destinele)

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Deci esti un fel de ateu ilegallaughing
Ateii nu cred in existenta unei divitati superioare, indiferent ce nume ar purta aceasta
Cheloo mi se pare putin dezaxatthinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. La mulţi ani!
Tu nu eşti ateu, eşti un adolescent teribilist.
O zi frumoasă. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| haiZI a răspuns:

Eu sunt pateu, din partea mea poate fi si musulman, who cares?

| alexandrucorsate a răspuns:

Daca ai intrebat sincer iti raspund sincer, cauta cu ochii tai pe " ceva acolo sus" si vei vedea ca El este demn de increderea ta, si asta numa citit o singura carte, si anume Biblia iti va lamuri orice gand ascuns din mintea ta. happy

| Zenicide a răspuns:

Esti deist, nicidecum ateu.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Are piese in care face glumite ce aproba ''teoria'' asta. Niste exemple pe care l-am remarcat ar fi : ''Dumnezeu e cu noi, ne vegheaza in timp ce cautam prin gunoi.'' (Vreau sa va doara) sau ''Nu-l asteptam pe Mesia, asteptam sa vina pizza. Nu ai treaba cu ateismul, asa cum spunea si un alt utilizator; cel putin asta-i impresia pe care o lasi. Ateii sunt niste persoane foarte culte, cu propriile teorii, cu care nu ar trebui sa avem conflicte, fiindca suntem niste oameni civilizati si evoluati, fiecare crede in ce doreste, in functie de cat il duce mintea.

| cata2387 a răspuns:

Cheloo sau chelu, e un jeg de om, un porc neismit.se destept de sa face pe el ce e.E un ateu si daca nu-si revine o sa arda in iad

| Tudorg42 a răspuns:

Eu sunt ateu, nu prea ascult parazitii, si nu prea imi pasa, dar cred ca este ateu si cheloo