| Ekim a întrebat:

cu trei ani n urma am fost impreuna cu o domnisoara. dupa citeva luni neam despartit..invatam in acelasi colegiu..neam despartit deoarece eu imblam la stinga. o iubesc si acum pe ea. vreau sa fiu cu ea..de multe ori am incercat sa vb cu ea sa esim in oras. spuneti-mi va roog ft mult cum s procedez?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Intai vezi daca mai este singura. Apoi, daca este singura, o curtezi si incerci sa-i castigi din nou increderea.

| Azµre a răspuns:

Să înveți să scrii și să vorbești românește, nu e de mirare de ce nu vrea să vorbească cu tine

| stark47 a răspuns:

3 ani.trebuie sa realizezi ca in astia 3 ani, ea poate s-a schimbat(mai mult ca sigur), e o noua persoana acum, asa ca incearca sa faci ceea ce faci de obicei cand incerci sa fii cu cineva!

| Anonymous112 a răspuns:

Pai ii spui cat de mult o iubesti. Fii romantic cu ea, dai cate o floare.

| AlexCraescu a răspuns:

Din pacate nu pot deduce intru totul ceea ce ai vrut sa spui, insa daca ea ti-a dat de inteles ca nu te mai vrea poti sa treci mai departe. Daca vrei sa insisti poti sa o intrebi direct daca simte ceva pentru tine.