| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea ajunge in America?
Este visul meu de mic, acum am 18 ani si sunt elev in clasa a 12-a.
Ce criterii trebuie sa indeplinesc si cam de ce sume de bani este vorba?
As dori sa stiu pas cu pas care sunt toate etapele.
Multumesc anticipat!
Numai bine tuturor!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci acolo.

| Dugalle a răspuns:

Foarte multi bani in primul rand, enorm de multi.

Alte detalii? O sa fie un targ de facultati la Bucuresti prin primavara parca, acolo ai din toate tarile. Sa te duci acolo.

Eu nu sunt din Bucuresti dar am fost acolo acum 2 ani.

| CravataAlbastra a răspuns:

Si eu imi doresc de mica sa calatoresc in America, de cand ma uitam la Hannah Montana si voiam sa ma fac cantareata laughing)) Chiar imi doresc ca pana mor sa ajung si pe acolo.