| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi stric telefonul astfel incat sa para accidental si si sa nu mai poata fi reparat? laughing
Ma gandeam sa il "scap" in apa, dar nu stiu... poate aveti voi alte idei.

6 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?

| And456 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Pentru ca vreau unul mai bun.

| BroascaCuElice a răspuns (pentru And456):

Vrei sa iti strici telefonul intentionat pentru simplul fapt ca iti doresti unul mai bun, serios? Cati ani ai, 10?! Spune-le parintilor tai ca iti doresti un alt telefon iar daca nu vor sa iti ofere unul, inseamna cel mai probabil nu dispun de posibilitatea asta in acest moment, atunci mai asteapta

| FaraNume1245 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate parintii tai chiar nu isi permit sau strang bani pentru altceva? Ar trebui sa fii multumit ca il ai si pe acesta.

| 393Dan a răspuns:

Vinde-l si zi ca nu-l gasesti, probabil sa-l fi pierdut.

| tudorhit a răspuns:

Nu iti bate joc. Parintii tai muncesc din greu ca sa iti cumpere lucruri care sa te faca fericit. Nu ai deloc mila de ei? Mai gandeste-te si la ei, nu numai la placerile tale.