| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa o conving pe mama sa ma epilez?! am 13 ani si imi doresc cit mai repede sa scap de aceasta problema... ajutor plzzzzzzz!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Simplu:nu-i zicitongue
iar daca te vede nu are ce sa iti faca, si ii zici ca acum chiar trebuie sa continui pentru ca dk nu va creste si mai rau.iti zic eu ca intr-un final se va obisnui cu ideea

| nodeerskulls a răspuns:

Da cumpara-ti fata mea o lama si rezolva problema frumusel singurica sub dus laughing
Si faza ai cum ca aca te faci cu lama se indeseste e mit - ma fac de ani de zile si nu mi s-a indesit deloc, dimpotriva, e mai rar.

La mustata fa-te cu crema, ca daca te faci cu lama e de rau, o sa ajungi sa te faci zilnic, pentru ca parul facial creste mai repede si chiar nu e bine sa te faci pe fate cu lama.

| BloodxD a răspuns:

Scuza`ma, dar u ii ceri voie lu` mama ta sa t epilezi?straight face

Mi se pare km invechit, da` ma rogtongue

Poi daca as fii in locu` tau, nu as cere voie, as face`o, ca dp n`are ce sa mai imi facalaughing

Spune`i ca toate fetele din cls se epileaza etc`, ca nu e frum sa stai cu parul` pe picioare etc`oh go on

succes:*

| AnaBlackVampire a răspuns:

Am avut exact aceiasi problema pana cand mama mi-a zis ca exista o crema care decoloreaza parul de pe maini picioare...etc. Poti incerca si tu asa scapi si de durere si mai poti amana chestia asta ca pana la urma o sa iti creasca si mai tare dupawinking
Fundita?