| OchisoriAlbastrii a întrebat:

cum imi fac mai multe prietene fete,adica un prieten de al meu,il apreciez ca are mai multe prietene fete decat mine,dar el este putin mai tupeist si le baga inseama pe facebook,mie imi e rusine sa le bag inseama pentru raspunsul pe care o sa il primesc,daca de exemplu ma injura sau ceva, sau de jignit...Multumesc,dau funda big grin celui mai complex raspuns

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Și de ce ți-ar fi rușine?
Pe majoritatea și asa nu le-ai cunoaște.
Fii și tu la fel de tupeist.

| OchisoriAlbastrii explică (pentru snzpaul):

Daca gresesc cu ceva sau sa zica ele ceva de genu: ne cunoastem...sa nu se auda discutii de aia.

| Batgirl a răspuns:

Vorbesti frumos cu ea..si daca te injura si din astea ii explici tot frumos care e treaba... daca continua tot asa treci la alta...sunt destule fete.happy