| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Am o mica problema whistling : imi e rusine sa bag pe facebook fete inseama pe care nu le cunosc pentru ca nu stiu ce raspuns o sa imi dea, chiar si fetele pe care nu le cunosc dar imi dau like la poza de profil imi e rusine sa le bag in seama...Ce pot face in aceasta situatie? Dau funda celui mai complex raspuns!

1 răspuns:
| neca a răspuns:

Nu-i casi cum esti obligat sa le bagi in seama
marog da ca simti nevoia sa le bagi in seama atunci fa-o, vorbeste des cu ele pana devine natural sau ceva de genu