| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cum pot să alerg tot mai rapid? Exersez în mod constant pentru a obține un timp mai bun la proba de 60 de metri. Până acum, cel mai bun timp pe care l-am reușit a fost 7, 30 secunde. In rest nu pot scoat un timp mai bun.
Am 1.70 cu 60kg.

5 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Slab. Eu am reusit sa alerg 50 m in 4, 9 secunde. Mentionez ca atunci faceam rugby. Eram aripa.

| xShad0w75 a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Da, si eu in vise 100 m in 2 secunde.
Esti caterinca rau, lasa-te.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru xShad0w75):

Nu te obliga nimeni sa delirezi. Cand eu apun ca alergam 50 m in 4, 9 secunde asa este.
Chiar nu iti este rusinede timpul ala de peste 7 secunde? Parca ai fi o babeta de 70 de ani!

| xShad0w75 a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Da, chiar alergi foarte rapid, cand recordul mondial pentru 50 metri este 5.8 secunde, tu de ce nu esti trecut?hee hee
A. minciunici.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru xShad0w75):

4,9 s / 50m - 22 septembrie 1984