| Eu24 a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea de pe abdomen, solduri si picioare? Dar sa fiu tonifiata..nu vreau raspunsuri gen "Du-te la sala". Vreau ceva necostisitor si ceva ce pot face acasa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă exerciţii. Nu e neapărat să mergi la sală, găseşti tutoriale şi alte chestii pe internet. E prea plin internetul de aşa ceva.

| TnCristinaa a răspuns:

Poti sa faci diverse exercitii acasa. dupa un timp o sa ai rezultate

| Shattered a răspuns:

Buna. Ai putea sa faci exercitii, mai multa miscare. Sa ai grija la calorii, sa nu mananci seara dupa 18. Sa bei neaparat apa (face minuni), 2-2, 5 litri pe zi.
Sper ca te-am ajutat, bafta. c;

| HaHaGirl a răspuns (pentru Shattered):

Apa nu e buna prea multa, apa ajuta la formarea celulitei, ce este de fapt celulita asta? grsime, si grasimea din ce e compusa? din apa si substantele pe care hormonii le creeaza cand mancam ceva ce nu e foarte bun, o singura bomboana te poate ingrasa pana la 200 de g din cauza hormonilor astora!