| Geronimo9234341 a întrebat:

Salut,
Cum sa intreb o fata daca ma place? Fata in Fata, nu pe mess sau pune o prietena comuna sa intr...laughingDeci cum sa o intrebare si daca e posibil sa imi dee un raspuns pozitiv laughingmersi anticipat

Răspuns Câştigător
| hayley a răspuns:

In primul rand felicitari! Primul baiat care vrea sa intrebe asa ceva o fata fata in fata! Pai, mai intai dai de inteles putin cate putin ca o placi. Din chestia asta 80% din fete inteleg ca le placi. Apoi ia-o de o parte fara colege sau colegi si intreab-o direct. A si daca o intrebi asa ai mai multe sanse decat pe meswinking felicitari happy

1 răspuns:
| dalyna_2925 a răspuns:

Poate vrea mana ta stanga sa fie prietena ta.labarule