| xAntonya25 a întrebat:

Salut big hug TPU!
Prietena mea cea mai buna, i'a zis mamei mele ca eu am prieten (mama nu stia ca am iubit) crying
Credeti ca ar trebui sa fiu suparata pe prietena mea?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, daca n-a mintit n-ai nici un motiv sa fii suparata pe ea. Doar nu vroiai sa-ti minti parintii, nu? Ti-a corectat o grava greseala. Cel mult ar trebui sa fii foarte foarte rusinata de tine si de ceea ce era sa faci daca nu te ajuta prietena ta sa restabilesti normalitatea

| SyMy24 a răspuns:

Eu cred ca trebuia ca mama ta sa afle de la tine acest lucru. Probabil prietena ta a facut acest lucru din invidie sau din gelozie.
Tu decizi daca trebuie sau nu sa fii suparata pe eahappy

Bye!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,probabil nimeni nu vrea sa te influenteze in mod negativ, deci nici eu nu o voi face. Cert este ca era decizia ta daca sa-i spui sau nu mamei tale.Ar trebui sa discuti cu prietena ta si sa o intrebi ce a determinat-o sa ii spuna mamei tale ceva ce iti cuvenea tie sa-i spuihappy.Pa-pa!

| Încrucişătorul a răspuns:

Te-a batut tac-tu? Nu? Atunci nu.

| Hieer a răspuns:

Daca ar fi fost prietena adevarata ti-ar fi zis ca ce-l m-ai bun lucru este ca TU sa ii zici mamei tale asta. Nu ea. Poate ca ea este geloasa pe tine..sau invidioasa.