| SunshineLove a întrebat:

happy daca ar fi sa va luati un laptop, ce firma ati alege, Toshiba sau Samsung? primeste funda cine da si explicatie:*

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Toshiba, e mai bun.

| CGAlexandra a răspuns:

Eu as alege SamsunghappyDin cate stiu bateria te tine mai multhappy

| Anndi98 a răspuns:

Nici una, eu asi alege Hp, este o firma foarte buna. Leptopul meu este Hp si este minunat. Faci ce vrei, dar dupa mine, tot de la Hp as`i luahappy funda?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege Samsung, deoarece sunt mai calitative.Toshiba sunt mai ieftine,dar sunt chinezesti.
Si se scrie,, cine,, nu,, cine,,.winking